Translate:
Translate »
  • 18
  • 18
  • 18
Darba laiks:
Otrdiena - Piektdiena:
10:00 - 18:00
Sestdiena:
10:00 - 16:00
Svētdiena-Pirmdiena:
BRĪVS


Jaunumi e-pastā
saņem jaunumus no mums savā e-pastā

Komforts un prestižs jūsu mājām!!!

Antikvāras mēbeles daudzus gadsimtus bija simbols prestiža un panākumu dzīvē.

Mūsu veikala piedāvājumā ir spoguļi, antīkas mēbeles un aksesuāri,pulksteņi un gleznas, kā arī viesistabu mēbeles, kabinetu mēbeles un guļamistabu mēbeļu komplekti, lietišķi dekoratīvās mākslas priekšmeti, lustras un kandelabri, kamīna, grīdas, galda un sienas pulksteņi, kamīni, skulptūras un strūklakas, marmora un bronzas skulptūras, porcelāna, sudraba un citu materiālu interjera priekšmeti.

Mūsu veikalā ir reāla iespēja atrast un pilnveidot savu interjeru pēc saviem ieskatiem, jo mūsu mēbeles un interjera priekšmeti pilnveidos gan pils, gan maza vienistabas dzīvokļa telpas.

Mūsu mēbeles radīs unikālu komfortu un siltumu jūsu mājās un piederumi papildinās interjeru ar šarmu (misiņš, varš, bronza, kalumi). Visi priekšmeti ir vienā eksemplārā.

Individuāla pieeja katram klientam. Nopērkot preces no mums, mēs nodrošināsim transporta pakalpojumus uz Jūsu mājām Jums izdevīgā laikā.

Sadarbojoties ar mūsu partneriem iespējams vajadzīgās mēbeles piemeklēt partneru noliktavās Holandē. Piedāvāsim variantus pieejamām mēbelēm un noorganizēsim arī atvešanas procesu.